MT Management Technology
01 / 01

Vakances

„MT Management Technology” sadarbības piedāvājums

Būvuzņēmums „Management Technology” aicina uz sadarbību enerģiskus cilvēkus un progresīvus uzņēmumus. Kļūstiet par mūsu tirdzniecības aģentu vai ekskluzīvo dīleri!

Sadarbības piedāvājums tirdzniecības aģentiem

Ja izvēlaties kļūt par mūsu tirdzniecības aģentu, tas nozīmē, ka Jūs uzņematies virkni funkciju, kas saistītas ar mūsu pakalpojuma pārdošanu. Par tirdzniecības aģentu var kļūt gan juridiska, gan fiziska persona. Tirdzniecības aģenta sadarbības līgumā tiek noteikta teritorija, kurā pārstāvim ir tiesības darboties saskaņā ar pilnvaru, ko izsniegusi „Management Technology”. Aģentam ir pienākums strādāt atbilstoši „Management Technology” cenu politikai.

Sadarbības piedāvājums dīleriem

Par mūsu uzņēmuma oficiālo izplatītāju jeb ekskluzīvo dīleri var kļūt tikai juridiska persona, kas reģistrēta konkrētās valsts teritorijā. Sadarbības ietvaros dīlera darbība izpaužas tādējādi, ka „Management Technology” pakalpojumus piedāvā savas valsts teritorijā. Sadarbības laikā dīleris darbojas savā vārdā, izmanto savus administratīvos un finanšu resursus, pārdodot produkciju ar mūsu zīmolu.

Oficiālais izplatītājs tiek nodrošināts ar visu nepieciešamo informāciju, kas nepieciešami, lai veiktu konkrēto uzņēmējdarbību. Dīleris par saviem līdzekļiem organizē reklāmas kampaņas un citus pasākumus tirdzniecības veicināšanai.

Aicinām uz sadarbību!

 


 

Ja vēlies pievienoties mūsu komandai, sūti „Management Technology” vadībai uz e-pastu savu CV un motivēto pieteikumu, norādot vēlamo amatu. Uzņēmuma vadība izvērtēs Tavu darba pieredzi un intereses gadījumā sazināsies ar Tevi. Konfidencialitāti garantējam.
Šobrīd notiek strauja uzņēmuma attīstība, kā rezultātā mums ir nepieciešami speciālisti sekojošās vakancēs: 

  • Būvniecības projektu vadītāju
  • Atbildīgo būvdarbu vadītāju
  • Būvdarbu vadītāju
  • Projekta vadītāja asistentu

Mēs piedāvājam:

  • Atbildīgu un aizraujošu darbu vienā no vadošajiem Latvijas būvniecības uzņēmumiem;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Izaugsmes un attīstības iespējas;
  • Labus darba apstākļus un draudzīgu kolektīvu.

 


 

Nosūti savu CV

CV (obligāts):